NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ŞUBEMİZİN AÇILIŞ TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 OCAK 2019, PAZAR   

27

ŞUBEMİZİN AÇILIŞ TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

    Yayına Giriş Tarihi: 05.05.2017   Güncellenme Zamanı: 18.06.2017 12:01:54  Yayınlayan Birim: ERZURUM ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 05.05.2017 23:18:36

Geçtiğimiz haftalarda taşınmış olduğumuz Şubemizin açılış törenini gerçekleştirdik.

İnşaat Mühendisleri Odası Genel Merkez Yönetim Kurulu, İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, Gaziantep Şubesi, Manisa Şubesi, Muğla Şubesi, Sakarya Şubesi ve Tekirdağ Şubesi, Şube Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Aziziye Belediye Başkanı M. Cevdet Orhan, Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Rahmi Şentürk, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin ve Şubemiz eski başkanları ile Şubemiz üyeleri katıldı.

Açılışta konuşan Erzurum Şube Başkanımız İlhan Tohumcu, "İMO Erzurum Şube olarak kuruluşundan bu yana en büyük isteklerinin kendine ait bir yere sahip olmak olduğunu ve bunu Erzurum`un plaka kodu olan 25. yılda gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduklarını" belirtti.

İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe "Erzurum`un kendisine ait bir hizmet yerinin olmamasının kendilerini üzdüğünü ve bu yeni yerin alınmasında ellerinden geleni yaptıklarını ve bundan çok büyük mutluluk duyduklarını" belirtti.

Aziziye İlçe Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ise konuşmasında "Bir İnşaat Mühendisi Babanın Çevre Mühendisi oğlu olarak İnşaat mühendisliğinin kendisinde ayrı bir yerinin olduğunu anlatarak yeni hizmet yerinin herkese hayırlı olmasını diledi."

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin ise yaptığı konuşmada "İMO Erzurum Şube Yönetiminin hizmetlerini buldukları her fırsatta desteklediklerini" belirterek yeni hizmet yerinin açılışından dolayı iyi dileklerde bulundu.


Okunma Sayısı: 88

Erzurum Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır