NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO ERZURUM ŞUBE BAŞKANI İLHAN TOHUMCU BASIN AÇIKLAMASI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 TEMMUZ 2019, SALI   

11

İMO ERZURUM ŞUBE BAŞKANI İLHAN TOHUMCU BASIN AÇIKLAMASI

    Yayına Giriş Tarihi: 03.01.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 27.02.2018 11:24:49  Yayınlayan Birim: ERZURUM ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 19.02.2018 09:46:41

Değerli Basın Mensupları ve Kıymetli Üyelerimiz;

Bildiğiniz üzere 2 dönem Şube Başkanlığı olmak üzere 3 dönemdir ekip arkadaşlarımızla birlikte İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubemizde yöneticilik yapmaktayız. Yöneticilik yapmamız için bizlere teveccüh gösterip temsil yetkisi veren üyelerimize teşekkür etmek istiyorum. Tabi görevde kaldığımız süre boyunca fikirlerimizi Erzurum için yapılması gerekenleri halkımızla paylaşmak noktasında bizlere destek olan siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızı da şükranlarımı sunuyorum. 
Mevcut yönetim olarak devraldığımız meslek odamızı daha saygın bir konuma getirmek, birlik ve beraberliğimizi sağlamak geçmişte yaşanan ayrışmayı gidermek en büyük hedeflerimizdendi. Allaha çok şükür bu hedefimizi gerçekleştirdik. Şubemizin kuruluşunun 25. Yıl dönümünde bugüne kadar görev yapmış tüm yöneticilerimiz ve başkanlarımızın katılımıyla birlik ve beraberlik içerisinde kutlamamızı yaptık.

Bugüne kadar girdiğimiz her seçim sonrası söz verdiğimiz vaatleri gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İMO Erzurum Şubesi bugün genel merkezde seçilmiş denetleme ve danışma kurulu üyeleri, Genel Merkez bünyesinde bulunan 5 ayrı kurul ve komisyonda görev alan üyeleriyle Ankara da daha güçlü temsil edilmektedir. Bu süre zarfında gerçekleştirdiğimiz Mesleğimizi daha ileriye taşımak adına ulusal bazda 4 bilimsel çalıştay ve uluslar arası bazda 2 bilimsel sempozyumla Erzurum`un ve İnşaat Mühendisliği mesleğinin tanıtımına katkıda bulunarak bu şehrin neler yapabileceğini tüm Türkiye`ye göstermiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Görev aldığımız süre zarfında alanında uzman bilim adamlarını Erzurum`a getirerek onlarca bilimsel ve meslek içi eğitim faaliyetlerinde bulunduk. Tabi en önemli konu 25 yıllık bir hayal ve özlem olan İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum şubemizin yeni hizmet yerinin alınmasıydı. Çok şükür bu hayalide gerçekleştirmek te bizlere nasip oldu.

Değerli Basın mensupları ve Çok Kıymetli Üyelerimiz;

Yönetim kurulumuzla son yaptığımız toplantıda görevde bulunduğumuz süre içerisinde yaptığımız hizmetleri masaya yatırdık. Yeni dönemde aday olup olmama konusunu münazara yaptık. İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesinde artık daha iyi hizmet edeceklerini düşünen arkadaşlarımızın bayrağı devralma noktasında yenilenmenin iyi olacağı kanaatine vardık. Bu nedenle ekip olarak İMO Erzurum Şubesinin 14. Yönetim kurulu seçimlerinde aday olmama kararı aldık.

1300 üyesiyle Erzurum `un en büyük meslek odası konumundaki İnşaat Mühendisleri Odasına hizmet etmek isteyen tüm meslektaşlarımıza yeni dönemde başarılar diler; Odamızı hali hazırda getirdiğimiz konumundan daha yukarı taşımak için yapacakları çalışmaları yakinen takip edeceğimizi belirterek saygılarımı sunarım.

İLHAN TOHUMCU 
Şube Başkanı 
13. Dönem Yönetim Kurulu Adına


Okunma Sayısı: 48

Erzurum Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır