NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 14. DÖNEM ÇALIŞMA KOMİSYONLARI OLUŞTURULMUŞTUR. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 KASIM 2018, PAZARTESİ   

11

14. DÖNEM ÇALIŞMA KOMİSYONLARI OLUŞTURULMUŞTUR.

    Yayına Giriş Tarihi: 09.08.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 05.11.2018 18:13:36  Yayınlayan Birim: ERZURUM ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 09.08.2018 17:28:43

İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi 14. Dönem Çalışma Komisyonları belirlenmiş olup söz konusu komisyonlar aşağıdaki gibi oluşmuştur.

Üyelerimize Duyurulur...

 

* Meslek İçi Eğitim Komisyonu

1-) Dr. Atila KUMBASAROĞLU - (İlgili Yön. Kur. Üyesi)

2-) 72001 Doç. Dr. A. Ferhat BİNGÖL

3-) 86320 Fırat TURAN

4-) 89862 Dr. Dilek OKUYUCU

5-) 125273 Ebubekir Sıtkı ÖZAYDIN

 

* Yapı Denetim Komisyonu

1-) Ömer Faruk ÖZKAYA (İlgili Yön. Kur. Üyesi)

2-) 50085 Kürşat GENÇ

3-) 73650 M. Ziya BİNGÖL

4-) 124972 Yasin KOTAN

 

* Genç-İMO Komisyonu

1-) Prof.Dr. Ahmet TORTUM (İlgili Yön. Kur. Üyesi)

2-) 109611 Erdem KARAAVCI

3-) 125575 Sefa EFE

 

* Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu

1-) Emre ÇALIKIRAN (İlgili Yön. Kur. Üyesi)

2-) 55236 Dr. Meral OLTULU

3-) 75450 Deniz Gülşen BARIN

4-) 77323 Handan ATEŞ

5-) 85481 Elif ZORLU

6-) 103693 Esin CİMİLLİ

 

* Kentsel Dönüşüm ve İmar Komisyonu

1-) Özgür BOSTANCI (İlgili Yön. Kur. Üyesi)

2-) 46220 Cüneyt KİSHALI

3-) 46715 Demet KADANALI YILDIZ

4-) 46804 Muammer ÖZGEN

5-) 109744 Emre KAYA

6-) 116883 Ünal İNCİ

 

* Kent Sorunlarını İzleme ve Yatırımları Değerlendirme Komisyonları

1-) Gökhan GÜNGÖRMÜŞ (İlgili Yön. Kur. Üyesi)

2-) 68841 Levent GÜVEN

3-) 82291 Adem TURACI

4-) 85081 Dr. Ahmet ATALAY

5-) 101420 Yusuf İNAN

6-) 119421 Hamza AKGÜL

 

* Ücretli Çalışan ve İşsiz Mühendisler Komisyonu

1-) Ahmet ERDOĞAN ( İlgili Yön. Kur. Üyesi)

2-) 108357 Halit Çağrı KOYUNOĞLU

3-) 113218 Onur YILMAZ

4-) 116197 Nihat GEMALMAZ

5-) 123849 Muhammet GİRGİN


Okunma Sayısı: 163

Erzurum Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır