TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İMO ERZURUM AİLESİ KADINLAR GÜNܒNDE BİR ARAYA GELDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

01 HAZİRAN 2020, PAZARTESİ   

20

İMO ERZURUM AİLESİ KADINLAR GÜNܒNDE BİR ARAYA GELDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 09.03.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 28.05.2020 19:30:13  Yayınlayan Birim: ERZURUM ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 09.03.2020 16:52:39

İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi 8 Mart Dünya Kadınları Günü münasebetiyle bölgede görev yapan kadın mühendislerle kahvaltı programında bir araya geldi. 

Kadınların meslek hayatı içerisindeki rolleri ve bu alanda yaşadıkları tecrübelerin ele alındığı programda ilk konuşmayı yapan İnşaat Mühendisleri Odası  Erzurum Şubesi Kadın Komisyonu Başkanı Emine Parmaksız, "Kadınların İnşaat Mühendisliği mesleğinde olduğu gibi  hayatın her alanında olduğuna dikkat çekerek , kadınların bu yönüyle hem toplumu hem de aileyi inşa ettiğini söyledi. 

Parmaksız sözlerine şöyle devam etti." Kadınlarımız  günümüz yaşam koşullarında yalnızca evinde değil, yaşamın her alanında katma değer katıyor. Son yıllarda kadın meslektaşlarımızın iş hayatındaki varlıkları artırmıştır. Özellikle ülkemizde bu artışı bariz bir şekilde görebilmek mümkündür. İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi olarak bünyemizde kadınlarımızın sayısı bir hayli fazla. Bu durum kadınlarımıza verdiğimiz değeri açıkça ortaya koymaktadır."

İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şube Başkanı Abdulkadir Orhan da programa katılım sağladı. 

Orhan, "Türkiye olarak inşaat sektöründe dünyanın önde gelen ülkeleri arasındayız. Geldiğimiz bu prestijli noktada hiç kuşkusuz kadınlarımızın emeği çok fazladır. Kadın bizim toplumumuzda her yönüyle değerlidir. Bu vesile ile programa katılım sağlayan tüm kadın İnşaat Mühendislerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü`nü tebrik ediyor, tüm dünya kadınlarının hak ettiği noktalarda olmalarını temenni ediyorum" dedi.

Programa katılım sağlayan İnşaat Mühendislerine  günün anlam ve önemine binaen İMO Erzurum Şube tarafından hazırlanan hediye takdiminde bulunuldu ve ardından program sona erdi.


Okunma Sayısı: 29

Erzurum Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.