TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ HALKBANK`TAN ÜYELERİMİZE KREDİ DESTEĞİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

06 AĞUSTOS 2020, PERŞEMBE   

8

HALKBANK`TAN ÜYELERİMİZE KREDİ DESTEĞİ

    Yayına Giriş Tarihi: 02.06.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 23.07.2020 13:10:37  Yayınlayan Birim: ERZURUM ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 09.06.2020 12:08:51

HALKBANK ile İMO arasında İMO Üyelerine Yönelik Destek Kredisi Anlaşması Yapıldı.

İMO üyeleri, Türkiye Halk Bankası A.Ş.`ye ilk 6 ay faiz ödemesiz, 36 ay vade ile azami 25 bin lira nakit kredi için başvurabilecek…

Türkiye Halk Bankası A.Ş. tarafından, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) üyelerine yönelik, Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında, ihtiyaç duydukları kredilere uluşmakta zorluk çeken küçük işletmeler ve İMO`ya kayıtlı bulunan şahıs firmalarının desteklenmesi amacıyla, "İşe Devam Küçük İşletme Can Suyu Destek Kredisi" oluşturuldu.

Küresel salgın dolayısı ile faaliyetlerini sürdürmekte güçlük çeken, ekonomik açıdan sıkıntılar yaşayan İMO üyelerine yönelik oluşturulan destek kredisi ile; yıllık yüzde 7,5 faiz oranı ve ilk 6 ay anapara ve faiz ödemesiz, toplam 36 ay vade ile azami 25 bin lira nakit kredi alınabilecek.

Şahıs şirketleri, yıllık cirosu 3.000.000 TL`yi aşmayan işletmeler; kredi başvurularını İnternet sitesi üzerinden sitede yer alan formu doldurarak yapabilecek.

Anonim ve limited şirketler ve yıllık cirosu 3.000.000 TL`yi aşan şahıs işletmeleri başvurusu ise yine Halkbank İnternet Sitesi , Halk Bankası Kobi İnternet sayfasından gerçekleştirilecek.

Başvurunun alındığına dair banka tarafından cep telefonlarına gelecek SMS ile yapılacak doğrulamanın ardından, Halk Bankası şubelerinden kobi müşteri ilişkileri yetkilileri, kredi sürecine ilişkin başvuru sahipleriyle iletişime geçecek, kredi başvurusu olumlu sonuçlanan üyelerimiz banka şubelerine davet edilecek.

Ayrıntılı Bilgi İçin Halkbank Şubelerine müracaat ediniz.

Tüm üyelerimize hayırlı olsun.


Okunma Sayısı: 41

Erzurum Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.