İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

30 KASIM 2020, PAZARTESİ   

15

ŞUBEMİZ VE BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANMIŞTIR.

    Yayına Giriş Tarihi: 23.07.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 26.11.2020 17:17:08  Yayınlayan Birim: ERZURUM ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.07.2020 16:23:25

Şubemiz ile Bursa Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü arasında sektörel eğitim programı kapsamında bir işbirliği protokolü imzalanmıştır.
İlgili protokol Bursa Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nü temsilen Öğretim Üyesi ve SEP Komisyonu Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Bahadır YILMAZ ile Şubemizi temsilen Şube Başkanımız Abdulkadir ORHAN arasında imzalanmıştır.
Bu protokol ile Bursa Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü müfredatı dahilinde öğrencilerin kamu ve özel sektör çalışma dallarına teorik ve uygulama açısından daha yakından vakıf olmaları, İnşaat Mühendisleri Odası`nın kuruluş amacı ve yapısının ne olduğu, inşaat mühendisinin meslek odası ve diğer meslektaşlarına karşı ödev, görev ve sorumluluklarının neler olduğu, inşaat mühendisliği bilim dalının ve inşaat mühendisinin kamuda nasıl karşılık bulduğu konularında bilgi edinmeleri amacıyla, Şubemiz tarafından yönlendirilecek ve inşaat mühendisliği uygulama alanında eğitim görmeleri sağlanacaktır.
Mesleğimize ve mesleğimizin geleceği öğrencilerimize vermiş olduğu önemden dolayı Bursa Teknik Üniversitesi nezdinde Dr. Öğr. Üyesi Bahadır YILMAZ`a Şubemiz adına teşekkür ederiz.

Okunma Sayısı: 44

Erzurum Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.