NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 45. DÖNEM ÜCRETLİ ÇALIŞAN VE İŞSİZ MÜHENDİSLER KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 ŞUBAT 2018, PERŞEMBE   

22

45. DÖNEM ÜCRETLİ ÇALIŞAN VE İŞSİZ MÜHENDİSLER KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

AHMET BERDAN DİNÇYÜREK
BAŞKAN
e-Posta:

1980 yılında Adana`da doğdu. 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Meslek hayatına yapı denetim sektöründe yönetici ve uygulama denetçisi olarak devam etti. İMO Adana Şubesi 20. ve 21. Çalışma Dönemi`nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Halen Şehir Hastaneleri Projesi`nde müşavir olarak görev yapmaktadır.

EMRAH ALP
RAPORTÖR
e-Posta:

1987`de Ankara`da doğdu. 2013 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Öğrencilik yılları boyunca genç-İMO örgütlülüğü içinde aktif görev aldı. İMO Ankara Şubesi 21. Dönem Yönetim Kurulunda yer aldı. Halen özel bir firmada mühendislik faaliyetini sürdürmektedir

MEHMET ŞUAYİP ÇATAL
ÜYE
e-Posta:

1976 yılında Trabzon`da doğdu. 1998 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra saha mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştı. 1999 kasım ve 2001 mart ayları arasında vatani görevini yaptı. 2002 yılından itibaren DSİ`de laboratuvar mühendisliği, kontrol mühendisliği, proje mühendisliği ve proje ve inşaat şube müdürlüğü görevlerini yaptı. 2005 yılından itibaren İMO Bursa Şubesi`nde çeşitli komitelerde üyelik ve başkanlık yapmakla birlikte Bursa Delegeliği görevlerinde bulundu. Halen DSİ 1. Bölge Müdürlüğü Planlama Şube Müdürlüğü`nde inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

ÖZER AKKUŞ
ÜYE
e-Posta:

1984 yılında Sivas`ta doğdu. 2007 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi`nden mezun oldu. 2010 yılına kadar saha ve proje mühendisliği yaptı. genç-İMO ve İnşaat Mühendisleri Odası`nın çeşitli komisyonlarında görev aldı. İMO Ankara Şubesi 20. Dönem Yönetim Kurulu`nda yer aldı, TMMOB Ankara İKK Sekreter Yardımcılığı görevinde bulundu. Halen Karayolları Genel Müdürlüğü`nde çalışmakta olup, Gazi Üniversitesi Trafik Planlaması ve Uygulaması Bölümü`nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

CANER ZAFER
ÜYE
e-Posta:

HÜSEYİN KUZU
ÜYE
e-Posta:

OYTUN GÖKTEN
ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Afyon`da doğdu. 2008 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi`nden mezun oldu. ODTÜ ‘ de bir yıl İngilizce eğitimi aldıktan sonra yapı denetim firması ve çeşitli taahhüt işlerinde saha mühendisi olarak görev yaptı. Genç-İMO 1.Öğrenci Konsey üyeliği, Genç-İMO üniversite temsilciliği görevlerinde bulundu ve İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesinin çeşitli komisyonlarında görev aldı. İMO Eskişehir Şubesi 9. ve 10. Dönem Yedek Yönetim Kurulu`nda yer aldı, Etimaden İşletmeleri Kırka Bor İşletmel Müdürlüğü`nde çalışmakta olup, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yapı A.B.D Bölümü`nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

BAHAETTİN SARI
SORUMLU GENEL SEKRETER YARDIMCISI
e-Posta:

1954 yılında Kozan`da doğdu. 1977 yılında AİTİA Mühendislik Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1977-1983 yılları arasında yurt içi ve dışında kamu ve özel yapım işlerinde şantiye şefi, kontrol mühendisi, inşaat grup amiri olarak çalıştı. 1983-2003 yılları arasında kendi kurduğu firmasıyla birçok kamu ve özel sektör projesinin yapımını gerçekleştirdi. 1982-1984 İMO Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi, 1984-1986 İMO Adana Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi, 2008-2010 İMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Üyesi, 2008-2010 İMO Yasa ve Yönetmelikler Komisyonu üyesi, 2008-2012 iki dönem İMO Yapı Denetim Komisyonu Başkanı,  2010-2012 TMMOB Yapı Denetim Çalışma Grubu Başkanı olarak görev yaptı. Halen İMO Genel Sekreter Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

DEMET ÖZGÜR
PROJE SORUMLUSU
e-Posta:
Telefon: 312 2943033

Sayfayı Yazdır