İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

01 MART 2021, PAZARTESİ   

32

İMO 47. DÖNEM İLK SAYMAN ÜYELER ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 07.01.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 02.02.2021 18:42:27  Yayınlayan Birim: ERZURUM ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 02.02.2021 18:42:58

İMO 47. Dönem İlk Sayman Üyeler Ortak Toplantısı Yapıldı
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem ilk Sayman Üyeler Ortak Toplantısı, 6 Ocak 2020 tarihinde, çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
Toplantıda; "2021 Yılı Tahmini Bütçelerin Değerlendirilmesi" ve "Muhasebe İş ve İşlemlerindeki Uygulamalar" gündemleri görüşüldü.
İMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Selim Tulumtaş`ın sunumuyla başlayan toplantıda, Şube sayman üyeleri söz olarak görüş ve önerilerini paylaştı.
Toplantıya; İMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Selim Tulumtaş ve Genel Sekreter Serap Dedeoğlu ile Mazlum Sevincek (Adana), Özgür Topçu (Ankara), Mustafa Murat Ayhan (Antalya), Mehmet Anıl Akgün (Aydın), Cevat Şahin (Bursa), Selen Aktan (Çanakkale), Çağrı Çayan (Denizli), Mahsum Çiya Korkmaz (Diyarbakır), Hakan Unus (Erzurum), Oytun Gökten (Eskişehir), Mehmet Baki Sağlamer (Gaziantep), Durmuş Görür (Hatay), Emine Fusun Sümer (İstanbul), Tolga Oktay Gül (İzmir), Nevzat İlker Ural (Kocaeli), Derya Şimşek (Konya), Gökhan Dürgen (Manisa), Hüseyin Fevzi Torna (Mersin), Engin Fırat Ata (Muğla), Bilgehan Karaman (Sakarya), Yılmaz Tüfek (Samsun), Cafer Çetin (Tekirdağ), Semih Nehar Nalbantoğlu (Trabzon), Baran Bulut Balkan (Van) ve Mali Müşavir Ersin Buran katıldı.


Okunma Sayısı: 8

Erzurum Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.